Kategori | Karikatür

Adnan Polat ve Erdoğan Kapağı

Yayinlanma Tarihi: 21 Ocak 2011

Olaylı Türk Telekom Arena Stadı’nın açılışı ve sonrasında yaşananlardan sonra hedef tahtası haline gelen Adnan Polat ve Başbakan Erdoğan Mizah dergisi Leman’a kapak oldu. Buyrun siz de o kapağa bir göz atın.
5 Tane Yorum Yapilmis

 1. Pek Kiymetli meto Demiski:

  galatasaray gibi büyük bir camianın başbakanı protesto etmesi insanların insanların artık uyanmaya başladıklarının göstergesidir bence.azbile yapılmıştır

 2. Pek Kiymetli osman Demiski:

  insanların organizasyonla sadece yuh çektirirler ama başbakan gibi liderler onlara yuh çekeceği bir stad yapar içine dıkar. yakında bu chp zihniyetli gırgır leman pengu safsata dergileri topluca 31 çektirme eğlemleri yaparlar başka bir boka kafalrı sarmaz

 3. Pek Kiymetli Kızılordu Demiski:

  Gerici zihniyet yaptırımlarına,asimilasyona,sindirme ve yıldırma politikalarına artık halkın büyük bir kısmı başkaldırıyor.Başta bu halkın aydınları olmak üzere bir çok mücadele dostlarımıza davalar açıp bedenlerini (düşünceleri özgür,kalemleri her daim özgür) tutsak ederek yada faili BELLİ cinayetlerle korkutup susturmaya çalışıyorlar.Ama karanlıkta uyananlar asla peşlerini bırakmayacak bu zulmün.Acımız öfkemizle bileniyor.Yeni nesiller daha cesur ve bilinçliler.Hakaret ederek yada bilinçsizce,şuursuzca söylemlerde bulunarak ancak kendi kimliksizliklerini, karakter bozukluklarını isbat etmiş oluyorlar. leman emeğine sağlık.

 4. Pek Kiymetli Kızılordu Demiski:

  bu arada ‘CHP’ zihniyetli olmak yada X partinin zihniyetinde olmak değil mesele.Ki tüm düzen yanlıları aynı zihniyettedir.Mesele;doğru olanı cesurca destekleyebilmekte.Zulme dur diyebilmekte.Artık biz uyanığız,sürüsüne katılmayacağız gocuklu celebin, diyebilmekte mesele. Mesele gerçeğe karşı 3 maymunu oynamak yerine o gerçeğin ortaya çıkması için bir sokak başında kalleşçe sırtından vurularak öldürülmeyi bile gözealabilmektedir.Yürek gerek,YÜREK!!!

 5. Pek Kiymetli yku Demiski:

  bu siteye para harcıyonuz mu
  bi şeye benzememiş