Kategori | Komik Haberler

2009 İlginç Burçlar Falı

Yayinlanma Tarihi: 28 Aralık 2008

2009 Falı

Takunya burcu:

Sosyal demokrat kovalarla anlaşamaz. Dönek burcu insanını sever. Yakın çevresinin koyun burcundan olmasına özen gösterir. Yükselen burçtur. Uçar yani…”Astrolog uçmaz, mürit uçurur” lafı, bunlardan çıkmıştır. Uğurlu günü cuma, uğurlu sayısıçalınan sandık sayısı… 2008’de Jüpiter’in etkisi altına girdiler, 2009’da Uranüs’ün teğet geçmesi için dua edecekler. Aşk hayatları, Noel Baba’nın yılbaşında getireceği IMFviagrasına bağlı.

Liboş burcu:

Burç tutmazlar. Bi bakarsın laik burcundan, bi bakarsın takunya burcundan… İşlerine hangi burç geliyorsa, o burçtan olurlar. Postal burcunu bile yalamışlıkları vardır. 2009gelmiş, 2229 gelmiş, onlar için fark etmez; daima pozitif bir yapıya sahiptirler. Suratlarına tükür… Yarabbi şükür, bahar yağmurları başladı, diye sevinirler. Yeni yılda hangi burcunmaskesini takacakları, Brüksel rasathanesinden gelecek verilere bağlı.

Entel burcu:

“Herkes malı götürdü, kimi Nobel kaptı, kimi gemi aldı, ben babayı aldım” duygusuiçerisindesiniz. Burcunuz bi türlü yükselemiyor birader… Üstelik, herkes sizin denyoburcundan olduğunuzu düşünüyor. Dolayısıyla, kendinizi kusurlu, kabahatli, süt dökmüşkedi gibi hissediyorsunuz. 2009’da bu duygusal travmadan kurtulacaksınız. Ondan özürdileyeceksiniz, bundan özür dileyeceksiniz, burcunuz yükselmese bile, kıçınız göğeerecek.

Kalantor burcu:

Düzen değişse bile, düzülenin aynı kalmasına dikkat ederler. Köprüden geçene kadar ayıburcuna, dayı burcu demeyi severler. 2009’un yükselecek burcuna 4-5 sene öncedenyatırım yapmışlardır mutlaka, kırpıp kıpıp, “Bak bu çok yükselecek” diye borsada salağın birine kakalarlar. Aynı zamanda, toplumsal sorumluluk hissederler, toplumu uyarırlar. Bitanesi yılbaşı için reklam yaptı mesela: ”Kriz kışınıza kaçmasın!”

Gariban burcu:

Nereye çekersen oraya giden, uyumlu bir mizaca sahiptir. Bu yaradılışı nedeniyle ”iki koyun güdemeyen siyasetçiyi” sevmez. Donunu al, kömür ver, alkışlar. Hayatı boyunca Mars’ın etkisi altındadır… Habire 2 Mars 1 ters olmasına rağmen, ”bu defa kesin şeşattığını” düşünür. E haliyle, her sene olduğu gibi, önümüzdeki sene de başına geleceklervar.

Yılmaz Özdil – Hürriyet
Bu icerik yoruma kapalidir. Kim bilir neler yaptiysaniz! Saka lan saka senle alakasi bile yok!