Kategori | Komik Haberler

Şampiyon oldular kupayı gölde kaybettiler

Yayinlanma Tarihi: 21 Ağustos 2011

Kupa Gölde KaybolduSakarya’nın Sapanca ilçesinde düzenlenen Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası’nda Genç B Erkekler kategorisinde birincilik elde eden Fenerbahçeli sporcular, şampiyonluk coşkusuyla atladıkları Sapanca Gölü’nde birincilik kupasını kaybetti.

Türkiye Kürek Federasyonunca düzenlenen ve iki gündür Sapanca Gölü’nde devam eden şampiyona bugün yapılan final yarışlarıyla sona erdi. Genç B Erkekler, Fenç A Bayanlar, ve Genç A Erkekler kategorilerinde birincilik elde eden Fenerbahçe şampiyonanın birincisi oldu.

Protokol üyelerinin katıldığı kupa töreninin sona ermesinin ardından şampiyon olan Fenerbahçeli sporcular kupalarıyla birlikte Sapanca Gölü’ne atlayarak sevinç coşkusunu yaşamak istedi.

Sporcuların göle atlayışları sırasında oluşan arbedede Genç B Erkekler 4 Tek kategorisinde birinci olan Fenerbahçeli sporculardan Mansur Abay, ayağının kaymasıyla elindeki kupayla birlikte göle düştü.

Bu sırada Abay’ın elindeki kupa göle fırlayarak, dipteki yosun tabakasının arasında kayboldu. Kupanın bulunması amacıyla Fenerbahçeli sporcular ve Sakarya İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünde görevli dalgıçların yaptığı uzun süreli arama çalışmaları sonuç vermedi.
2 Tane Yorum Yapilmis

  1. Pek Kiymetli can başlama Demiski:

    naıl bıseysınız sız yavvv

  2. Pek Kiymetli dsd Demiski:

    Size malzeme lazım..Aha da malzeme..Tübitak biyoloji dalında en iyi araştırma ödülü ve 1.ödülünü aynı anda alan proje konusu”salyangoz bokunun gübre olarak kullanılmasının bitkilerde denenmesi..”…valla doğru hemde 46.bilim olimpiyatında verdiler